замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

Витончений та сучасний, цей Range Rover вирізняється незрівнянними характеристиками та унікальним походженням.

ГЕРРІ МАКГОВЕРН (GERRY MCGOVERN) ДИРЕКТОР З ДИЗАЙНУ ТА ГОЛОВНИЙ КРЕАТИВНИЙ ДИРЕКТОР LAND ROVER
СПРАВЖНІЙ КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН

Вперше з'явившись 45 років тому, автомобіль з таким культовим дизайном визначив «позашляхове майбутнє» всієї автопромисловості. За роки свого існування він став найяскравішим втіленням легендарної майстерності британських дизайнерів.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ПОТУЖНІСТЬ

Цілий ряд удосконалених технологій забезпечують потужність за будь-яких дорожніх або погодних умов.

НЕЗРІВНЯННА ВИШУКАНІСТЬ

Вишуканість притаманна Range Rover на генетичному рівні. Автомобіль відмінно обладнаний та продумано сконструйований для створення відчуття затишку, спокою, розкоші та комфорту.

АВТОМОБІЛЬ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

InControl Touch Pro — це мультимедійна система Land Rover наступного покоління, яка піднімає стандарти інформації, розваг та зв'язку на цілком новий рівень. Вона допоможе з легкістю знайти місце для паркування, прослухати улюблену музику в потоковому режимі та навіть знайти автомобіль, якщо його викрали — система InControl створена для того, щоб ваше життя стало кращим.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ЛЕГЕНДАРНИЙ ДИЗАЙН

Завдяки трьом класичним рисам: виразним акцентам у нижній частині кузова, контуру даху та суцільній поясній лінії — Range Rover неможливо сплутати з іншим автомобілем. Культовий силует має дещо звужену до верху та вигнуту форму, у той час як скління майже врівень з поверхнею кузова та глянсово-чорні стійки підкреслюють «плаваючий» дах, виділяючи його обтічну й елегантну форму.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ПОДОВЖЕНА КОЛІСНА БАЗА

Range Rover з подовженою колісною базою був створений з надзвичайною увагою до деталей — від загального дизайну до якості обладнання, що безпомилково вказує на його приналежність до легендарного бренда. Серед унікальних елементів, що прикрашають його кузов, — логотип «L», який розташований за передніми колісними арками з обох сторін, а також накладки корпусів зовнішніх дзеркал кольору Narvik Black — і все це в складі стандартної комплектації. І незважаючи на те, що довжина автомобіля була збільшена на 200 мм, його силует зберіг притаманну йому гармонійність.

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

ПРОДУМАНИЙ ДО ДЕТАЛЕЙ

У салоні автомобіля панує атмосфера затишку, спокою та розкішного комфорту. Автомобіль відмінно обладнаний та продумано сконструйований; найважливіші органи управління на широкій центральній панелі завжди зручно розташовані під рукою. Вишукані поверхні, м'яка еластична шкіра, вставки з дерева та глянцеве оздоблення допомагають створити сучасний та комфортний внутрішній простір.

/

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУ (HILL DESCENT CONTROL)

Окрім системи Terrain Response, в автомобілях Range Rover додатково встановлюється комплекс унікальних допоміжних систем для підвищення безпеки і ефективного розподілу потужності, таких як система допомоги при спуску (HDC). Така система допомагає впевнено долати складні схили, підтримуючи постійну швидкість спуску через вибіркове гальмування кожним колесом окремо.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ОБРАНОЇ ШВИДКОСТІ ПРИ РУСІ ПО БЕЗДОРІЖЖЮ

Новітня система підтримання швидкості на будь-яких покриттях (ATPC) дозволяє водію задати та підтримувати стабільну швидкість у найбільш суворих умовах. Працюючи за принципом круїз-контролю, нова система здатна підтримувати постійну швидкість в діапазоні від 2 до 30 км/год, дозволяючи водієві зосередитися на маневрах і пошуку найкращої траєкторії на важкопрохідних ділянках.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ГЛИБИНИ БРОДУ

Додаткова система розпізнавання глибини броду стане вашим незамінним помічником при подоланні струмків, переправ або затоплених ділянок дороги. За допомогою сенсорів, вбудованих у бокові дзеркала, система попереджає водія, якщо брід занадто глибокий. У режимі реального часу система графічно відображає на сенсорному екрані всі необхідні дані, включаючи глибину водної перешкоди по відношенню до транспортного засобу та максимально допустиму глибину для вашого автомобіля.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

TERRAIN RESPONSE

Завдяки повністю алюмінієвому кузову та потужному двигуну під капотом, автомобіль вражає своїми можливостями при підкоренні бездоріжжя. Наша унікальна система Terrain Response 2 спеціально розроблена, щоб відслідковувати умови руху автомобіля та автоматично оптимізувати характер керованості та тягового зусилля за рахунок коригування реакції двигуна, коробки передач, міжосьового диференціалу та систем ходової частини, для адаптації до різних дорожніх умов.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

ПІДВІСКА З ЕЛЕКТРОННИМ КЕРУВАННЯМ

Відчуття впевненості і спокою не покидає водія навіть при подоланні складних перешкод — найсучасніша пневматична підвіска всіх чотирьох коліс надає руху плавності та забезпечує виняткову артикуляцію осей. Незалежно від складності дорожніх умов, ця система гарантує стабільність та впевненість руху та здатна подолати будь-які перешкоди. При необхідності підвіска регулюється по висоті, забезпечуючи неперевершену якість ходу.

МОЖЛИВОСТІ

МОЖЛИВОСТІ

БУКСИРУВАННЯ ПРИЧЕПУ

Завдяки спеціально розробленим технологіям і можливості буксирування вантажів масою до 3500 кг, ваш Range Rover впорається навіть з найважчими завданнями. На дорозі система буксирування причепа Tow Assist допоможе при русі заднім ходом, відображаючи передбачувану траєкторію руху причепа. А передова система Advanced Tow Assist в тих же умовах дозволяє вам керувати напрямом руху вашого причепа за допомогою поворотного важеля системи Terrain Response 2. Ця додаткова система контролює керованість транспортного засобу, щоб направити причеп у правильну траєкторію руху.

/

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

ПІДВІСКА

Наврядчи вам доведеться зіткнутися з умовами, важчими за ті, в яких ми випробували наші Land Rover. Для того щоб ми могли гарантувати виключні динамічні якості як на трасі, так і на бездоріжжі, всі наші автомобілі проходять тест, який відповідає 10 рокам водіння у максимально екстремальних умовах. Проводиться він за значно менший проміжок часу на нашому сучасному тестувальному майданчику.

ШВИДКІСТЬ ВІТРУ

У наших камерах для кліматичних випробувань ми створюємо максимальну силу вітру, з якою тільки може зустрітися Range Rover. При цьому автомобіль випробовується не тільки при великій швидкості бокового вітру, яка досягає 180 км/год, але й при високих температурах навколишнього середовища та незначної циркуляції повітря. Тільки найретельніші випробування всіх систем в екстремальних умовах допомагають нам забезпечити справжню надійність наших автомобілів.

СПЕКА ТА ХОЛОД

І в умовах реальної експлуатації, і в наших камерах для кліматичних випробувань ми тестуємо наші автомобілі при температурах від –40 до 50 °C, а потім перевіряємо ключові функції та системи на відповідність нашим суворим стандартам. І тому навіть у найвіддаленіших куточках нашого світу, навіть у найскладніших умовах ви завжди можете розраховувати на неперевершену надійність та комфорт свого автомобіля.

БЕЗДОРІЖЖЯ

Ми проводимо випробовування своїх транспортних засобів на крижаних дорогах Ар’єплуга у Швеції та на нещадних пісках Дубая, щоб гарантувати незрівнянні можливості всіх наших автомобілів під час руху по бездоріжжю. Так ми розробляємо та тестуємо свої прототипи, які проїжджають в таких екстремальних умовах близько 8500 км.

ВИПРОБУВАННЯ НА МЕЖІ

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

ДВИГУНИ

Для Range Rover можна обрати один з широкого спектру запропонованих для нього силових агрегатів — від 3-літрового гібридного дизельного двигуна LR-SDV6, який вражає своїми незрівняними можливостями, до потужного 5-літрового бензинового двигуна з компресором наддуву.

ПОТУЖНІСТЬ

ПОТУЖНІСТЬ

ПЕРШИЙ У СВІТІ ДИЗЕЛЬНИЙ ГІБРИДНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК

Гібридний автомобіль Range Rover став першим у світі дизельним позашляховиком у своєму класі. Безперечно, цей автомобіль створений, щоб вражати, — його можливості та універсальність не мають собі рівних серед сучасних конкурентів. Після впровадження гібридних технологій у шасі дорожній просвіт не зменшився, так само як і кути заїзду та з’їзду. Глибина броду також залишилася на рівні 900 мм. Автомобіль на 100 % — гібридний позашляховик і на 100 % — Land Rover.

/

СТИСЛИЙ ОГЛЯД ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ПАЛИВНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ (У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ)

7.5л/100 км

Легковагові алюмінієві двигуни та високотехнологічні інженерні рішення сприяють паливній економічності. Показник досягнуто з двигуном TDV6.

ОБ‘ЄМ ВАНТАЖНОГО ВІДСІКУ

909літрів

Просторий вантажний відсік можна додатково збільшити, склавши заднє нероздільне сидіння (зверніть увагу, що заднє сидіння в моделі представницького класу не складається).

ГЛИБИНА БРОДУ

900мм

Автомобіль зданий долати брід максимальною глибиною 900 мм.

ВИКИДИ CO2 У ЗМІШАНОМУ ЦИКЛІ

196г/км

Легковаговий алюмінієвий кузов та ефективні силові агрегати сприяють зменшенню викидів CO2. Показник досягнуто з двигуном TDV6.

SVAUTOBIOGRAPHY З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ

Оберіть вашу модель

SVAUTOBIOGRAPHY З ПОДОВЖЕНОЮ КОЛІСНОЮ БАЗОЮ

Оберіть вашу модель

image

RANGE ROVER

Від 3 511 200 грн.

Вершина вишуканості та потужності

image

RANGE ROVER SPORT

Від 2 386 362 грн.

Вражаюча потужність у всіх розуміннях цього слова

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 134 935 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 351 185 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 2 034 615 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 291 620 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover

image

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ АВТОМОБІЛІ

Порівняйте моделі, щоб знайти ідеальну для вас