замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

Новий двигун P400e надає легендарним можливостям Range Rover переваги електрифікації, забезпечуючи найнижчий рівень викидів у режимі EV до 51 км.

ЕЛІЗАБЕТ ГІЛЛ, ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР
ПОТУЖНІСТЬ

PHEV видає потужність 404 к.с. та викиди CO2 лише 64 г/км, використовуючи комбінацію вдосконаленого 2,0-літрового бензинового двигуна Ingenium Si4 потужністю 300 к.с. та електричного двигуна потужністю 85 кВт (104 к.с.).

ВДОСКОНАЛЕНЕ, БЕЗШУМНЕ КЕРУВАННЯ

PHEV практично безшумний у повністю електричному режимі (EV), гарантує плавний перехід з бензинового двигуна на електродвигун.

РЕЖИМИ ВОДІННЯ

Обирайте між паралельним гібридним режимом (стандартний режим керування), що поєднує в собі бензиновий та електричний привіддвигун, та повністю електричним режимом EV (Electric Vehicle)^.

БЕЗДОГАННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Коли йдеться про характеристики та продуктивність, PHEV гарантує точність, безкомпромісність і готовність виходити за межі буденного, долаючи брід* та кам’янисті місцини.

ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАГІН-ГІБРИД

ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАГІН-ГІБРИД

ЯК ПРАЦЮЄ ПЛАГІН-ГІБРИД

PHEV поєднує бензиновий двигун Ingenium та електродвигун потужністю 85 кВт, а також батарею потужністю 13 кВт, яка заряджається від зовнішнього джерела. У режимі EV батарея забезпечує запас ходу до 51 км з нульовими викидами CO2.

/

ПРО ЕЛЕКТРИЧНІ ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

MHEV

MHEV - це м'яка гібридна система, яка накопичує та зберігає енергію, що зазвичай втрачається під час сповільнення автомобіля, і розумно переробляє її, допомагаючи двигуну. Вона містить вдосконалену систему stop start, яка вимикає двигун у разі повної зупинки, та допомагає значно економити пальне.

HEV

Працюючи одразу на двох двигунах і батареї, акумулятор гібридного транспортного засобу (HEV) заряджається за допомогою рекуперативного гальмування для підвищення ефективності. Енергія, що утворюється в процесі регенеративного гальмування, фіксує та зберігає кінетичну енергію в акумуляторі.

PHEV

Поєднує в собі звичайний двигун з електродвигуном і акумулятором. Плагін-гібридний транспортний засіб (PHEV) заряджається від зовнішнього джерела живлення і, використовуючи рекуперативне гальмування, бездоганно вибирає та поєднує роботу бензинового та електродвигуна, щоб забезпечити оптимальну продуктивність та ефективність.

BEV

У повністю електричних транспортних засобах (BEV) відсутній двигун внутрішнього згоряння. Електромобіль рухається лише завдяки електричному двигуну з акумулятором і заряджається за допомогою точки підключення до мережі, забезпечуючи постійне плавне кермування в електричному режимі. Заряджений від зовнішнього джерела живлення та використовуючи рекуперативне гальмування, BEV досягає нульових викидів CO2.

ЗАРЯДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ЗАРЯДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

ПРО ЗАРЯДЖАННЯ PHEV

Домашній зарядний кабель дозволяє заряджати автомобіль упродовж ночі за допомогою підключення до звичайної розетки. Для швидшого заряджання EV доступний настінний короб із вбудованим модулем змінного струму.**

/

ОБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ

Range Rover PHEV

Довершений, вишуканий і розкішний, цей - транспортний засіб втілює всі класичні риси Range Rover. Разом із тим ми представляємо найновіший Range Rover з показниками ефективності та ходовими характеристиками PHEV.

Range Rover Sport PHEV

Range Rover Sport PHEV піднімає ходові характеристики, функціональні можливості та ефективність на новий рівень. Динамічний дизайн і гнучка, впевнена керованість доповнюються продуктивністю та зниженими викидами з інноваційним двигуном.*Функція подолання броду доступна лише з увімкненим двигуном
** Час заряджання може змінюватися залежно від характеристик мережі електроживлення, джерела живлення та способу заряджання.
^Режим Parallel Hybrid заново автоматично активується, якщо водій потребуватиме більшої потужності та крутного моменту, ніж доступно, або заряд акумулятора зменшиться до рівня, недостатнього для підтримання руху.

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3264800
Від 3 264 800 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2249214
Від 2 249 214 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1985115
Від 1 985 115 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1115279
Від 1 115 279 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1891835
Від 1 891 835 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1200980
Від 1 200 980 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover