замовити зворотній дзвінок

Відділ звернення

НАДІСЛАТИ

Власникам

СЕРВІС ТА ПІДТРИМКА

Післяпродажне обслуговування
image

Для одержання детальної інформації стосовно гарантії звертайтесь до "Київ Захід".

Land Rover в Україні повідомляє, що гарантія розповсюджується на автомобілі, які:

1)         були імпортовані в Україну ТОВ з іноземними інвестиціями "Віннер Імпортс Україна, Лтд", офіційним імпортером автомобілів Ленд Ровер в Україні, та продані кінцевому споживачеві через уповноваженого Дилера;


2)         знаходяться на території України не більш як один рік (автомобілі дипломатичних представництв та консульств іноземних держав, іноземців, які працюють в дипломатичних установах);


3)         тимчасово перебувають на території України у зв’язку із бізнесовою чи туристичною подорожжю, чи перетинають територію України транзитом. При цьому, країна реєстрації такого автомобіля має відповідати країні призначення, вказаній в системі Direct Dealer Warranty.


Акції відклику Виробника повинні виконуватися на всіх авто без обмежень згідно умов політики Виробника.


Сервісна та гарантійна книжка

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
image

ПЛАНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Усі послуги мають надаватися у відповідальності до інтервалів часу або відстаней, які вказані нижче (в залежності від того, що наступить раніше).

Кваліфіковане сервісне обслуговування ви зможете отримати у офіційного дилера Land Rover "Київ Захід".

ІНТЕРВАЛИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ЛЕНД РОВЕР В УКРАЇНІ РЕАЛІЗОВАНИХ З 01 СІЧНЯ 2014

Інспекційне ТО для автомобілів Land Rover 2014

RANGE ROVER

RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER EVOQUE

DISCOVERY

FREELANDER

DEFENDER 

 

ІНТЕРВАЛИ ВИКОНАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ЛЕНД РОВЕР В УКРАЇНІ РЕАЛІЗОВАНИХ ДО 01 СІЧНЯ 2014

RANGE ROVER 

Інспекційне ТО для нового Range Rover

TO з заміною моторної оливи для моделей з двигуном TDV8

TO з заміною моторної оливи для моделей з бензиновим двигуном

Інспекційне ТО 1 для моделей з двигуном TDV8

Інспекційне ТО 1 для моделей з бензиновим двигуном

Інспекційне ТО 2 для моделей з двигуном TDV8

Інспекційне ТО 2 для моделей з бензиновим двигуном

RANGE ROVER SPORT

Інспекційне ТО для моделей з двигуном TDV6

Інспекційне ТО окрім моделей з двигуном TDV6

RANGE ROVER EVOQUE 

Інспекційне ТО

DISCOVERY 

Інспекційне ТО для моделей з двигуном TDV6

Інспекційне ТО окрім моделей з двигуном TDV6

FREELANDER

Інспекційне ТО

DEFENDER

Інспекційне ТО

 

Переваги обслуговування в офіційній дилерській мережі:

Рекомендовані сервісні центри Land Rover мають найновіше діагностичне обладнання, повний інструментарій та прямий доступ до повного асортименту оригінальних запчастин та аксесуарів Land Rover.

Кваліфіковані технічні спеціалісти

Завдяки регулярним досконалим тренінгам за участю інженерів Виробника та доступу до всієї технічної інформації Land Rover, ніхто не знає ваш автомобіль краще, ніж наші авторизовані спеціалісти.
          
Рекомендовані сервісні центри

Деякі страхові компанії можуть рекомендувати вам користуватись послугами обраних ними сервісних центрів. Проте у випадку пошкодження вашого автомобіля найкраще використовувати сервісні центри, рекомендовані Land Rover. Це допоможе вам зберегти гарантійну підтримку Виробника, отримати професійну допомогу та, по можливості, альтернативний транспорт протягом ремонту. А також ви можете скористуватися послугами програми підтримки на дорозі Land Rover Assistance, які транспортують вам автомобіль до найближчого сервісного центру. Для довідок телефонуйте до Служби технічної підтримки Land Rover за номером + 38 044 494 29 51.

Оригінальні запчастини та аксесуари

Оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover гарантують ідеальну відповідність та є життєво важливими для підтримання довгого життя вашого автомобіля. Адже вони розроблені у суворій відповідності до специфікацій оригінальних складових компонентів та допомагають підтримувати оптимальну продуктивність та витривалість. Окрім того, встановлюючи оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover ви отримуєте гарантії Виробника щодо їх якості та зберігаєте основну гарантію на весь автомобіль.

Перед проведенням сервісного обслуговування або ремонту:

Професійні приймальники сервісу

Звернувшись до офіційного дилера Land Rover, Ви можете бути певними – з Вами працюватимуть висококваліфіковані співробітники, для яких головною метою є задоволення Ваших потреб. Усі приймальники сервісу проходять відповідне навчання для підтримання високого рівня своїх знань та навичок.

Електронний каталог запчастин (Electronic Parts Catalogue)
Офіційні дилерські центри мають доступ до електронного каталогу запчастин (
Electronic Parts Catalogue), що постійно оновлюється. Використання цієї глобальної системи баз даних дозволяє персоналу ввести інформацію про Ваш Land Rover та переглянути перелік деталей саме для нього. При цьому можливість замовлення запчастин для іншої модифікації або моделі цілком виключена.

Глобальна система управління запасами
На випадок виникнення потреби у замовленні деталі для Вашого Land Rover усі офіційні дилерські центри мають доступ до нашої глобальної системи управління запасами. У разі відсутності деталі на складі її можна розшукати та замовити за допомогою системи управління запасами.

Системи діагностики
Автомобілі Land Rover є прикладом вдалого поєднання новітніх технологій та вишуканого дизайну і здатні забезпечити багато років безвідмовної експлуатації. Поряд з цим, у разі виникнення непередбачених проблем із Вашим автомобілем, офіційні дилерські центри Land Rover, завдяки використанню сучасного діагностичного обладнання, завжди зможуть встановити та усунути будь-яку несправність. Удосконалене програмне забезпечення не лише виявляє потенційні проблеми, але й надає механікові рекомендації та інформацію щодо засобів їх усунення. Завдяки такому рівню допомоги перевіряти припущення та здогадки не потрібно, адже унікальний інформаційний ресурс здатен надати підтримку у виявленні будь-яких проблем із Вашим автомобілем. У разі підтвердження несправності використання діагностичного обладнання дозволяє співробітникам офіційного дилерського центру провести ремонт швидко та ефективно.

Під час сервісного обслуговування або ремонту:

Використання схвалених виробником ремонтних операцій та обладнання

Під час виконання будь-яких робіт на Вашому Land Rover використовуються лише відповідні інструменти та технології.  Кваліфікований технічний персонал беззаперечно дотримується деталізованих методик ремонту, що дозволяє забезпечити правильне виконання будь-яких робіт. Крім того, для виконання ремонту використовується значна кількість унікальних інструментів, що були розроблені та виготовлені спеціально для Land Rover. Це обумовлює використання відповідних інструментів для будь-яких видів робіт, а ризик неправильного встановлення деталей або ушкодження Вашого автомобіля зводиться до мінімуму.

Кваліфікований технічний персонал

Land Rover усвідомлює той факт, що для технічного обслуговування або ремонту необхідна наявність високого рівня знань, досвіду та практичних навичок. До виконання робіт на Вашому Land Rover допускаються лише висококваліфіковані технічні працівники. Для цього персонал постійно приймає участь у тренінгах з використання схвалених Land Rover інструментів, обладнання, технологій та методик, що були розроблені для застосування на Вашому авто. Крім того, технічний персонал має унікальну можливість отримувати допомогу й технічну підтримку від інженерів та дизайнерів Land Rover, що безпосередньо працюють над створенням автомобілів.

Використання оригінальних запчастин та аксесуарів Land Rover

Оригінальні запчастини та аксесуари Land Rover були розроблені для забезпечення повної відповідності нашим високим стандартами безпеки та надійності. Їх використання забезпечує найкраще рішення для будь-яких видів ремонту і технічного обслуговування. Крім того, на всі оригінальні запчастини та аксесуари, що були придбані та встановлені в офіційній дилерській мережі Land Rover, поширюється відповідна гарантія.

Зручності для клієнтів

Офіційні дилерські центри Land Rover забезпечують дотримання найвищих стандартів обслуговування шляхом надання цілого комплексу додаткових послуг, серед яких надання автомобіля з підмінного фонду або підвезення клієнта до дому чи дилерського центру (залежно від конкретних обставин).

Після завершення робіт:

Прозора цінова політика та підготовка рахунків
Політика Land Rover полягає у забезпеченні максимальної прозорості під час підготовки рахунків на оплату будь-яких робіт, проведених на Вашому автомобілі. По завершенні будь-яких робіт Ваш рахунок не міститиме жодних прихованих виплат або неприємних сюрпризів. Якщо ж у Вас таки виникають запитання щодо будь-якого з пунктів рахунка, співробітники офіційних дилерських центрів із задоволенням нададуть Вам усю необхідну інформацію.

Гарантійна підтримка
Усі види технічного обслуговування Вашого автомобіля, що проводяться в офіційному дилерському центрі, покриваються гарантією на автомобіль (за умови, що вони проводяться протягом гарантійного періоду). Крім того, на всі оригінальні запчастини, що були використані для ремонту, поширюється дія гарантії на запчастини, схвалені виробником.

Переваги марки Land Rover 
Регулярне технічне обслуговування в офіційній дилерській мережі забезпечує відчутні переваги для Вашого автомобіля, що полягають у наявності сервісної історії автомобіля, яка ведеться за стандартами Land Rover.
 Це не лише сприяє продовженню строків безвідмовної експлуатації Вашого Land Rover, але й збереженню його ринкової вартості.

Додаткові переваги:

Станьте частиною глобальної спільноти
Користування послугами офіційних дилерів Land Rover для виконання усіх видів сервісного обслуговування та ремонтних робіт не лише гарантує залучення виключно висококваліфікованого персоналу для роботи на Вашому Land Rover. Авжеж, Ви отримуєте цілий ряд додаткових переваг.

Актуальна інформація щодо продукції компанії
Кожен власник Land Rover є часткою глобальної спільноти ентузіастів, які є власниками надзвичайно потужних автомобілів. Саме тому Land Rover завжди прагне підтримувати високий рівень інформованості своїх клієнтів щодо нових продуктів та розробок.

Ми цінуємо Ваші побажання
За допомогою нашої всесвітньої бази даних власників Land Rover та офіційних дилерських центрів ми регулярно збираємо інформацію щодо відгуків клієнтів. Зворотній зв'язок з клієнтами та Ваші побажання допомагають нам покращити не лише нашу продукцію, але й рівень надання послуг.

Удосконалення автомобілів та програмного забезпечення
З метою удосконалення модельного ряду Land Rover відповідні оновлення можуть проводитись в рамках окремих видів планового технічного обслуговування. Діагностичне обладнання, що використовується в офіційних дилерських центрах, здатне провести опитування електричних систем управління Вашого автомобіля для перевірки їх справності. Крім того, у разі потреби програмне забезпечення блоків управління може бути оновлене для приведення його у відповідність до сучасних стандартів.

Належне обслуговування автомобілів попередніх поколінь
Незважаючи на вік Вашого Land Rover, офіційні дилерські центри здатні забезпечити той самий рівень обслуговування, що й на момент його придбання. Кваліфікований технічний персонал здатен забезпечити як ідеальний зовнішній вигляд, так і безвідмовне функціонування Вашого Land Rover, незалежно від його віку або моделі. 

Зверніться до нас:

Зателефонуйте прямо зараз до нашої команди технічного обслуговування за номером (044) 591 00 00 та замовте візит

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ПІСЛЯГАРАНТІЙНИХ АВТО
image

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ* НА СЕРВІС ТА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ПІСЛЯ ГАРАНТІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ LAND ROVER

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ У КИЇВ ЗАХІД: 044 591 00 00
НАША АДРЕСА: КИЇВ, КІЛЬЦЕВА ДОРОГА, 1-А.

 

Для автомобілів віком 3+ років 

або з пробігом від 100 000 км

- 20%* на запасні частини

- 30%* на сервісні роботи

Для автомобілів віком 5+ років

- 25%* на запасні частини

- 30%* на сервісні роботи

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ LAND ROVER:

  • Акредитовані Land Rover технічні спеціалісти
  • Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент
  • Обслуговування преміум класу
  • Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи
  • Дотримання технології ремонту
  • Прозора історія обслуговування
  • Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником
  • Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля

ЗАПИС НА СЕРВІС LAND ROVER

ЗАПИС НА СЕРВІС JAGUAR

*Під спеціальними умовами мається на увазі надання знижки у зазначеному розмірі від регулярної вартості. Вік автомобіля визначається в офіційного дилера Jaguar та Land Rover та залежить від дати першого продажу автомобіля. Знижка по даній пропозиції не сумується з іншими знижками та зі знижкою Клієнта по Програмі лояльності. Спеціальні умови діють з 5.01.2018 до 31.12.2018 року.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
image

Оригінальні запчастини Land Rover були розроблені спеціально для Вашого автомобіля. Їх використання забезпечує численні переваги, що дозволяє значно збільшити термін експлуатації Вашого автомобіля.

Для придбання оригінальних запасних частин звертайтесь до офіційного дилера Land Rover "Київ Захід".

Переваги оригінальних запчастин Land Rover:

Ці запчастини було розроблено, випробувано та виготовлено відповідно до високих стандартів Land Rover для забезпечення найвищої якості та надійності кожної деталі.

- На усі оригінальні запчастини Land Rover поширюється дія гарантії, термін якої становить 12 місяців.

- Кожна деталь або компонент дозволяє Вам бути впевненим у її відповідності, якості, надійності та функціональності.

- Оригінальні запчастини Land Rover у поєднанні з регулярним технічним обслуговуванням автомобіля здатні захистити Ваш Land Rover, забезпечуючи підвищений рівень безпеки та потужності. Будь-які оригінальні запчастини Land Rover Ви можете замовити та придбати у будь-якому з офіційних дилерських центрів Land Rover. Для отримання додаткової інформації, у тому числі щодо вартості запчастин, Ви можете звернутися до найближчого офіційного дилера.

Оригінальні повітряні фільтри Land Rover:

Головним завданням повітряних фільтрів є очищення повітря та забезпечення надходження очищеного повітря до систем двигуна. Оригінальні повітряні фільтри Land Rover були спеціально розроблені для забезпечення відповідності найвищим стандартам фільтрування та калібрування Land Rover.

Фільтрування
Повітряні фільтри забезпечують очищення та захист від шкідливих часток бруду чи пилу, розмір яких не перевищує кількох мікронів, що має особливо важливе значення під час руху бездоріжжям. До того ж, наші повітряні фільтри вирізняються зниженим опором потоку повітря, завдяки чому забезпечується надходження необхідної кількості повітря до систем двигуна.

Калібрування
Кожен повітряний фільтр відкалібрований для використання у конкретній моделі Land Rover, що дозволяє забезпечити надходження саме тієї кількості повітря, яка необхідна для функціонування систем двигуна та відповідних датчиків. Використання неоригінальних повітряних фільтрів може спричинити погіршення характеристик потоку вхідного повітря, що, у свою чергу, призведе до виникнення проблем у роботі датчиків. Крім того, у такому випадку існує потенційна небезпека погіршення динамічних характеристик двигуна та збільшення витрати палива, а також підвищення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах.

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover:

Оригінальні легкосплавні диски Land Rover, що пройшли тестування в екстремальних дорожніх умовах, здатні забезпечити належний рівень комфорту у стресових ситуаціях на ділянках з найрізноманітнішим покриттям.

Для вимірювання високих інженерних стандартів Land Rover використовуються наступні критерії оцінки:

Міцність – наші легкосплавні диски виготовляються з композитного матеріалу на основі алюмінію та силікону, що забезпечує оптимальну міцність та надійність. Кожен легкосплавний диск перевіряється за допомогою рентгенівських променів. У результаті досягається відсутність навіть мікроскопічних тріщин. 

Збалансованість
 – легкосплавні диски, які було розроблено з дотриманням високоточних стандартів балансування, гарантують стабільний зазор між компонентами (наприклад, гальмовими супортами), що дозволяє забезпечити безкомпромісні ходові якості як на дорогах, так і на бездоріжжі.

Надійність
 – у ході виснажливого 12-тижневого динамічного тесту на корозієстійкість оригінальні легкосплавні диски Land Rover перевіряються на здатність протистояти впливу їдких речовин (гальмівна рідина, паливо, засоби для чищення тощо). Водночас, усі диски проходять тест на стійкість до сольового туману тривалістю 1000 годин, під час якого перевіряється їх надійність у найжорсткіших умовах. 

Безпека
 – під час ударних випробувань маятниковим копром імітуються удари диска об край бордюрного каменю, при цьому перевіряються його найслабші та найміцніші ділянки. Перевірка властивостей конструкції дисків у такий спосіб дозволяє забезпечити оптимальний рівень безпеки та поглинання енергії ударів, що допомагає захистити як сам автомобіль, так і його пасажирів.

Оригінальні гальма Land Rover:

Розробка кожної версії оригінальних гальмових дисків та колодок Land Rover потребує до 12 місяців ретельної роботи дизайнерів та інженерів. Проблеми на кшталт швидкого зниження ефективності гальмівної системи, швидкого зношення, виникнення шуму та нерівномірного гальмування, виявляються у ході ретельних випробувань, покликаних вирішити п’яти основних завдань:

Удосконалення – відповідно до положень глобальної програми тестування Land Rover, робота обладнання перевіряється в умовах екстремальних температур та найжорсткіших погодних умов, що дозволяє виявити та усунути причини виникнення вищання та вібрацій. Тестування наших гальмових дисків і колодок проводиться у найрізноманітніших місцевостях – від запиленої та спекотної Долини смерті у Каліфорнії до найхолодніших районів на півночі Скандинавії.

Ефективність – оригінальні гальма Land Rover проходять тестування відповідно до положень промислового стандарту "AMS Brake Fade test", який використовується провідними виробниками швидкісних автомобілів. У ході тесту автомобіль швидко прискорюється до 100 км/год, після чого педаль гальма натискається з максимальним зусиллям та втримується натиснутою аж до повної зупинки автомобіля. Загалом під час тесту проводиться 12 таких циклів, що дозволяє переконатися у збереженні ефективності роботи гальм протягом всього тесту.

Стабільність
 – у ході тест-драйвів, що проводяться на звивистих гірських дорогах Французьких Альп, диски та колодки внаслідок тривалого та енергійного гальмування зазнають впливу температур, що перевищують 500°C. Проте навіть за таких екстремальних умов наші гальмові колодки і диски демонструють незмінні експлуатаційні характеристики.

Відчуття педалі 
– усі оригінальні гальма Land Rover розробляються таким чином, щоб забезпечити так званий 'Chauffeur Stop' (надзвичайно плавна зупинка автомобіля). Цей унікальний стандарт використовується для забезпечення плавної зупинки автомобіля під час руху як на великій, так і на малій швидкості. Це також дозволяє забезпечити ефективне й безпечне зниження швидкості, яке водій може відчути через педаль гальма.

Паркування – надзвичайна ефективність наших гальм підтверджується результатами відповідного тесту, у ході якого деякі автомобілі Land Rover здатні утримуватись на місці на схилі 30° з використанням лише стоянкового гальма.

Оригінальні вихлопні труби Land Rover:

Наші системи випуску відпрацьованих газів були розроблені для збільшення потужності з одночасним покращенням роботи системи. Встановивши оригінальну вихлопну трубу Land Rover, ви отримаєте максимум потужності та зниження витрат палива, оскільки всі деталі були відкалібровані відповідно до унікальних вимог та стандартів Land Rover.

Акустичні властивості – наша система випуску відпрацьованих газів забезпечує оптимізований рівень поглинання шуму за будь-яких дорожніх умов. Для забезпечення оптимального звучання системи випуску відпрацьованих газів та дотримання вимог відповідного законодавства знадобились місяці напруженої роботи.

Міцність матеріалів – для забезпечення надійності та жорсткості конструкції системи випуску відпрацьованих газів використовується нержавіюча сталь, що здатна витримувати температуру відпрацьованих газів, яка перевищує 700ºC.

Розробка – оригінальні вихлопні труби Land Rover проходять тестування тривалістю понад 1000 годин на спеціалізованих динамометричних стендах, що дозволяють імітувати безліч найскладніших дорожніх умов.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover:

Оригінальні паливні фільтри Land Rover здатні забезпечити покращений захист дизельних та бензинових двигунів Land Rover від впливу їдких та небезпечних продуктів.

Ризик використання неякісних фільтрів

Як і у випадку з будь-яким іншим автомобілем, завжди існує ризик того, що паливо, яким Ви заправляєте Ваш Land Rover, може містити сторонні домішки і частки (бруд, пісок, іржа тощо). Якщо паливний фільтр не здатен забезпечити належний рівень очищення, згадані абразивні частки (навіть мікроскопічних розмірів) можуть потрапити до паливних форсунок та інших компонентів і спричинити виникнення проблем з:

- рівнем викидів;
- потужністю;
- витратою палива;
- рівнем шуму.

Крім того, неякісні фільтри можуть призвести до швидкого зношення й ушкодження паливних форсунок та паливного насоса, що становить потенційну небезпеку виникнення надзвичайно складних і затратних проблем.

Оригінальні паливні фільтри Land Rover забезпечують:

- очищення палива від забруднень навіть з мікроскопічним розміром часток;
- видалення води з дизельного палива;
- максимальний захист;
- максимально точне й повністю контрольоване дозування палива.

Наші паливні фільтри, як і всі оригінальні запчастини Land Rover, проходять перевірку за допомогою цілого ряду тестів, які включають:

- перевірку надійності;
- перевірку корозієстійкості;
- випробування з циклічною зміною тиску;
- перевірку рівня аварійної безпеки.

Оригінальні масляні фільтри Land Rover:

Оригінальні масляні фільтри Land Rover були розроблені спеціально для забезпечення повнопотокової фільтрації моторної оливи.
Масляні фільтри мають надзвичайно важливе значення для функціонування двигуна та його строку служби. Очищена олива відіграє ключову роль у змащенні та запобіганні зношенню внутрішніх рухомих деталей двигуна, зокрема колінчастого та розподільних валів.

Ризик використання неякісних масляних фільтрів

До основних проблем, що можуть виникати через використання таких фільтрів, належать:

- надто швидке закупорення фільтрів, що призводить до відкривання перепускного клапана і попадання неочищеної оливи до систем двигуна (потенційна причина серйозних ушкоджень);
- проникнення всередину двигуна сторонніх часток, що збільшує зношення компонентів двигуна та рівень шкідливих викидів;
- нездатність масляного фільтра пропускати моторну оливу високої температури, можливість вибуху або виходу з ладу масляного фільтра, що може призвести до поломки двигуна;
- порушення герметичності, що підвищує ризик попадання всередину двигуна неочищеної оливи або зниження тиску оливи з подальшою поломкою двигуна.

Як захистити Ваш Land Rover

У процесі розробки оригінальні масляні фільтри Land Rover перевіряються в рамках стендових випробувань двигуна протягом кількох тисяч годин, а також під час інтенсивних дорожніх випробувань автомобілів протяжністю десятки тисяч миль в екстремальних кліматичних умовах.

Використовуючи оригінальні масляні фільтри, заміна яких проводиться відповідно до визначених сервісних інтервалів, Ви можете бути певними у належній якості, надійності та справності Вашого Land Rover та його компонентів.

ОНОВЛЕННЯ НАВІГАЦІЙНИХ МАП
image

Для різних моделей постійно випускаються нові мапи окремих країн на компакт-дисках, а оновлена версія DVD-диска з картографічними даними для всієї Європи від NAVTEQ містить інформацію про понад 50 000 точок інтересу.

Купуйте оновлення навігаційних мап через мережу Інтернет.
Надзвичайно широкий вибір дає Вам змогу придбати сумісну з Вашою системою мапу незалежно від того, куди Вас заведуть Ваші пригоди. 

Для одержання детальної інформації стосовно оновлення Вашої супутникової навігаційної системи звертайтесь до офіційного дилера Land Rover "Київ Захід".

Аеропорт Сервіс
image

Шановні клієнти!

Офіційний дилер Jaguar Land Rover Київ Захід пропонує Вам нову, унікальну на території України послугу «ВіДі Аеропорт Сервіс», розроблену спеціально для клієнтів «ВіДі АвтоСіті», які подорожують.
Ми впевнені, що Ви цінуєте свій час і розраховуєте на високу якість надаваних послуг, тому під час розроблення послуги «ВіДі Аеропорт Сервіс» ми постаралися максимально чітко зрозуміти Ваші потреби і впевнені, що Ви оціните переваги використання цієї пропозиції.

Будь-яке технічне обслуговування Вашого автомобіля завжди пов’язане з втратою часу, а якщо  у Вас запланована ділова поїздка або відпочинок? Тоді послуга «ВіДі Аеропорт Сервіс» буде Вам особливо корисною. Ми доставимо Вас в аеропорт «Бориспіль» і зустрінемо після повернення з поїздки, а в цей час Ваш автомобіль пройде необхідне технічне обслуговування і буде надійно зберігатися в одному з дилерських центрів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт».

Основні переваги послуги «ВіДі Аеропорт Сервіс»:

 - трансфер в аеропорт «Бориспіль» на комфортному автомобілі і зустріч Вас після прильоту;

 - безкоштовне зберігання Вашого автомобіля*;

 - гарантія безпеки Вашого автомобіля;

 - заощадження Вашого часу на проходження технічного обслуговування автомобіля.

За умовами послуги «ВіДі Аеропорт Сервіс» Ви можете вибрати одну з двох доступних пакетних пропозицій, що найбільш прийнята для Вас:

«Мінімальний пакет — 600 грн.» містить у собі:

 - миття автомобіля перед Вашим поверненням;

 - безплатний трансфер в аеропорт «Бориспіль» і зустріч після прильоту;

 - зберігання Вашого автомобіля протягом 7 днів БЕЗКОШТОВНО;

 - за кожен наступний день оплата становить 60 грн.

«Пакет Преміум. Обслуговування на суму понад 3 000 грн.» містить у собі:

 - виконання замовлених Вами робіт з технічного ремонту, технічного обслуговування, встановлення додаткового обладнання або аксесуарів, комплексного миття автомобіля на суму понад 3 000 грн.;

 - «Мінімальний пакет — 600 грн.» — у подарунок.

Процедура надання послуги «ВіДі Аеропорт Сервіс» наступна:

 - перед вильотом

 - замовити послугу за 48 годин до запланованого вильоту;

 - доставити автомобіль в один із дилерських центрів «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» у заздалегідь обумовлений час;

 - оформити необхідні документи та передати автомобіль представнику дилерського центру;

 - після прильоту

 - після приземлення літака зателефонувати адміністратору сервісу і підтвердити час і термінал прильоту;

 - представник «ВіДі АвтоСіті Аеропорт» зустріне Вас в аеропорту і доставить до місця зберігання Вашого автомобіля;

 - після прибуття в наш дилерський центр оплатити вартість наданих послуг і забрати автомобіль.

Щоб скористатися послугою «ВіДі Аеропорт Сервіс», зателефонуйте за номером +38 (067) 575 27 46.

Послуга доступна для клієнтів «ВіДі АвтоСіті» і власників карт програми лояльності.

 
** Приймання та видача автомобіля здійснюється лише в години роботи СТО, згідно з графіком роботи ДЦ, окрім днів, на які припадають державні та релігійні свята.

40% вигоди на сервіс трансмісії
image

ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ! ОТРИМАЙТЕ ВИГОДУ* 40% ВІД РЕГУЛЯРНОЇ ВАРТОСТІ РОБІТ ТА ЗАПАСНИХ ЧАСТИН НА СЕРВІС ТРАНСМІСІЇ.

В рамках сезонної кампанії та підготовки вашого Land Rover до зими офіційний дилер в Україні Land Rover Київ Захід на Кільцевій надає спеціальні умови* на сервіс трансмісії. Деталі: 044 591 00 00.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Вигода* розповсюджується на перелік послуг та матеріалів:
• Заміна мастила та комплектуючих у автоматичній трансмісії
• Заміна мастила та комплектуючих роздавальної коробки та диференціалу

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ:

• Акредитовані Land Rover технічні спеціалісти
• Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент
• Обслуговування преміум класу
• Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи
• Дотримання технології ремонту
• Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником
• Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля
• Прозора історія обслуговування

ТОВ “ВіДі-Пауер”, ЄДРПОУ 39195788. Ленд Ровер. Поза межами буденності. *Під вигодою мається на увазі надання знижки вказаного розміру від регулярної вартості запасних частин та робіт. Строк дії пропозиції з 01.10.2018 по 31.12.2018 на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Офіційні дилери залишають за собою право змінювати умови дії програми. Про детальні умови дізнайтесь у офіційного дилера Land Rover Київ Захід: 044 591 00 00.

ДО 50% ВИГОДИ* НА КОМПЛЕКТИ ЗИМОВИХ КОЛІС LAND ROVER!
image

НОВИЙ ХАРАКТЕР ВАШИХ ЗИМОВИХ ПОДОРОЖЕЙ
З ВИГОДОЮ ДО 50% НА КОМПЛЕКТИ КОЛІС LAND ROVER!

Зима не повинна стати перешкодою для пригод, адже ваш Land Rover володіє неперевершеними можливостями. Випробувані за найбільш суворих умов, оригінальні зимові диски та авторизовані шини дозволять вам вийти за межі буденного та одночасно попіклуються про вашу безпеку.

Наші спеціалісти допоможуть вам обрати комплект, який ідеально пасує вашому Land Rover. Окрім того, ви зможете обрати пакети аксесуарів, які довершать зовнішній вигляд вашого авто та розширять його потенціал.

Деталі за телефоном: 044 591 00 00.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Детальну інформацію дізнавайтесь у консультантів за телефоном:
(044) 591 00 00 або ж завітайте до нашого автосалону за адресою: м. Київ, Кільцева дорога, 1-А (Одеська площа).

*ТОВ «ВіДі-Пауер», код ЄДРПОУ 39195788. Ленд Ровер, поза межею буденного, стиль, чорний, спаркл сілвер, глос, аеровіпер, шедовлайн, перворменс/преміум, спорт/хай перворменс. *Під вигодою мається на увазі надання знижки на комплект коліс та шин у розмірі до 50 % від регулярної вартості комплекту. Розмір знижки залежить від типу та розміру коліс. Вигода розповсюджується лише на акційний комплект коліс та шин, а не його окремі складові. Термін дії пропозиції із 1.09.2018 по 31.12.2018. Автомобілі та комплекти на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

ПАРТНЕРСТВО CASTROL ТА LAND ROVER
image

Castrol, один із лідерів серед виробників мастил світового рівня, є технічним партнером Land Rover більше ніж 10 років

Для відповідності останнім технічним вимогам та оптимізації продуктивності, Land Rover ексклюзивно для вашого автомобіля рекомендує Castrol EDGE Professional, яке на сьогодні є найсильнішим.

Властивості даного мастила підвищені завдяки вмісту унікальної титанової суміші, яка запобігає руйнуванню плівки мастила та зменшує тертя. Це означає, що ваш Land Rover може досягати вершини продуктивності, при цьому зменшуючи викиди CO2 та споживання пального. Кожен автомобіль, який ми виготовляємо, перш ніж він виїде із заводу ми заповнюємо мастилом Castrol EDGE Professional оскільки воно працює у гармонії із двигуномLand Rover.

Ви можете сьогодні зв’язатися із офіційним сервісним центром Land Rover "Київ Захід" та придбати Castrol EDGE Professional для вашого Land Rover.

Сервісний центр дилера
image

Офіційний сервісний центр Land Rover «Київ Захід» пропонує своїм Клієнтам повний спектр послуг із гарантійного, післяпродажного ремонту та технічного обслуговування автомобілів Land Rover.

Офіційний дилерський центр Land Rover «Київ Захід» робить усе можливе, щоб Ви повною мірою могли насолодитися перевагами свого автомобіля. Забезпечення високого рівня технічного обслуговування та задоволення потреб Клієнтів є частиною нашої роботи. Для цього в сервісному центрі «Київ Захід» працює 7 робочих постів з пропускною спроможністю більше 30 автомобілів на день.

До послуг Клієнтів — унікальна Програма Лояльності. Гнучка, справедлива, прозора і зрозуміла для кожного комплексна система отримання та накопичення знижок на вирішення всіх автомобільних питань: обслуговування автомобіля, придбання запчастин і аксесуарів, купівля страхових продуктів і т.д.

Графік роботи відділу сервісу:

Пн-Сб: 9.00-20.00 
Нд: 10.00-18.00

Контактна інформація: 

КИЇВ ЗАХІД
вул. Велика Кільцева, 58 
Софіївська Борщагівка, м. Київ 
Тел.: (044) 591 00 00 
E-mail: jaguar.landrover@vidigroup.com

Для власників будь-яких моделей автомобілів Land Rover компанія «КИЇВ ЗАХІД» пропонує наступні послуги:

- планове технічне обслуговування;
- передпродажна підготовка автомобілів Land Rover;
- кузовні роботи будь-якої складності;
- діагностика та ремонт електроустаткування автомобіля
- діагностика та ремонт підвіски;
- шиномонтаж і балансування коліс;
- ремонт двигунів, роздавальної коробки, передніх і задніх мостів;
- комплексна діагностика автомобілів і подальший ремонт;
- регулювання світлової техніки;
- фарбувальні роботи з кузовом і знімними елементами кузова;
- перевірка та відновлення повної геометрії кузова після аварії;
- ремонт і заправка кондиціонерів;
- заміна бічних і лобових стекол, дзеркал;
- заміна номерних агрегатів;
- зміна і регулювання кутів установки коліс на комп’ютерному стенді;
- ручна мийка автомобілів і прибирання салону;
- хімчистка салону;
- поліровка кузова;
- мийка моторного відсіку.

Відділ запасних частин і додаткового обладнання пропонує широкий вибір аксесуарів, шин та дисків. Наші консультанти продемонструють каталоги на будь-яку модель, що Вас зацікавить, розкажуть про устаткування та варіанти установки.

А поки Ваш Land Rover проходить технічне обслуговування, Ви можете випити ароматної кави, придбати запчастини та аксесуари Land Rover, скористатися Wi-Fi доступом до мережі Інтернет.

Наша мета — надійність, довготривалість і безпечність Вашого автомобіля за будь-яких обставин.

ЗАПИС НА СЕРВІС

image

RANGE ROVER

Від 3 612 000 грн.

Неперевершений Range Rover.

image

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

Від 2 488 410 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

image

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

Від 2 196 225 грн.

Авангардний Range Rover

image

RANGE ROVER EVOQUE

Від 1 389 975 грн.

Виразний та індивідуальний, справжній Range Rover у компактній формі

image

DISCOVERY

Від 2 093 025 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

image

DISCOVERY SPORT

Від 1 328 700 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

image

ПЛАГІН-ГІБРИД

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover