ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT
Land Rover Київ Захід
2019-05-28T12:15:53+03:00

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

Оновлений Land Rover Discovery Sport: універсальний компактний позашляховик з оновленими сучасними технологіями.

 

Трансформований інтер’єр: преміальний салон забезпечує високий рівень комфорту, а оновлений зовнішній вигляд робить дизайн Discovery Sport ще виразнішим.

Універсальність дизайну: практичність розташування сидінь у форматі 5+2 та покращене співвідношення сидінь другого ряду забезпечує 24 варіанти конфігурації сидінь та пропонує більше можливостей для сімейних пригод.

Технологічні можливості: нова система камер ClearSight Ground View робить капот невидимим, а дзеркало заднього виду високої роздільної здатності трансформує оглядовість позаду.

Втілюючи авантюрний дух, який уособлює модельний ряд Discovery впродовж останніх 30 років, новий Land Rover Discovery Sport – це вражаючі еволюційні зміни. Автомобіль отримав абсолютно новий інформаційно-розважальний інтерфейс та найновіші можливості комунікацій, а також більш гнучкі варіанти розташування сидінь – до 24 варіантів конфігурації.

Дизайнерські особливості Discovery, в тому числі рельєфний капот, лінія кузова та низхідна лінія даху залишилися, проте нова модель – це смілива еволюція екстер’єру. Пропорції було оптимізовано для реалізації більш вражаючого екстер’єру з новими характерними LED фарами, а також оновленими передньою решіткою та бамперами.

Базова комплектація моделі включає набір систем сприяння водієві, а саме адаптивний круїз-контроль із функцією Steering Assist, який допомагає підтримувати транспортний засіб у центрі обраної смуги на основі дорожньої розмітки, підтримує безпечну відстань від транспортного засобу спереду. Також наявні система утримання смуги руху, автономна система аварійного гальмування та сенсор нагляду за станом водія.

 

Оновлений Discovery Sport відтепер оснащений інформаційно-розважальною системою Touch Pro. Завдяки використанню ще більш високоякісних матеріалів, салон трансформувався у практичний простір. Нові сидіння у кожному з трьох рядів забезпечують підвищений комфорт і універсальність. Завдяки можливості відсувати сидіння другого ряду та складати і розкладати їх у пропорції 40:20:40, кількість комбінацій розташування сидінь збільшилася до 24. Універсальність Land Rover Discovery Sport також була покращена: додано багато місць для зберігання невеликих речей, а також на 20% (до 65 літрів) збільшений паливний бак.

Оновлений Land Rover Discovery Sport доступний у комплектаціях S, SE і HSE. Версія R-Dynamic на додаток вирізняється оздобленням капота та задньої двері у кольорі Shadow Atlas.

 

Land Rover Discovery Sport побудован на основі останньої архітектури Premium Transverse Architecture (PTA) та забезпечує ще більшу універсальність завдяки новому кузову, який на 13% міцніший, ніж кузов попередньої моделі. Разом із підрамниками, які зменшують шум та вібрації в салоні, пасажирам гарантована максимальна безпека.

Оновлений Discovery Sport один з перших автомобілів бренду Land Rover використовує двигуни, які пройшли випробування викидів у реальних умовах руху другого ступеня (RDE2) ще до їх обов’язкового введення, яке відбудеться у 2020 році. Компанія Land Rover контролює викиди під час випробувань у реальних умовах руху на додаток до традиційних лабораторних вимірювань, тому найновіші дизельні двигуни Ingenium є чистішими та ефективнішими, ніж будь-коли.

Оновлена модель відповідає всім вимогам сучасної родини, саме тому в ній є розумне дзеркало заднього виду, яке перетворюється на відео екран, що показує вид позаду автомобілю у високій роздільній здатності одним натисканням перемикача. Завдяки камері, встановленій над заднім вікном, дзеркало пропонує більш широке поле зору і чудову видимість в умовах слабкого освітлення. Бездротова зарядка для мобільних пристроїв вперше представлена у нижній центральній консолі. Це забезпечує постійне зарядження електронних пристроїв пасажирів.

 

Оновлений Discovery Sport поєднує можливість руху за будь-яких умов, включаючи занурення у воду на глибину 600 мм, а також повний привід з системою Active Driveline другого покоління. Система Terrain Response 2 автоматично визначає тип поверхні під колесами та підлаштовує крутний момент під поточні дорожні умови, а покращена система допомоги під час буксирування причепа робить задній хід з причепом (до 2500 кг) більш безпечним.

 

Оновлений Discovery Sport – відмінний компактний позашляховик для будь-яких пригод.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Офіційний дилер Land Rover Київ Захід
Київ, Кільцева дорога, 1-А
(044) 591 00 00

RANGE ROVER

RANGE ROVER

3130400
Від 3 130 400 грн.

Неперевершений Range Rover.

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

НОВИЙ RANGE ROVER SPORT

2156622
Від 2 156 622 грн.

Найбільш динамічний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

НОВИЙ RANGE ROVER VELAR

1903395
Від 1 903 395 грн.

Авангардний Range Rover

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

НОВИЙ RANGE ROVER EVOQUE

1069367
Від 1 069 367 грн.

Час заявити про себе.

DISCOVERY

DISCOVERY

1813955
Від 1 813 955 грн.

Найбільш універсальний позашляховик

DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

1151540
Від 1 151 540 грн.

Найбільш вишуканий компактний позашляховик

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

ОНОВЛЕНИЙ DISCOVERY SPORT

0

Універсальний позашляховик середніх розмірів.

ПЛАГІН-ГІБРИД

ПЛАГІН-ГІБРИД

0

Найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали

image

ПІДРОЗДІЛ З РОЗРОБКИ ЕКСКЛЮЗИВНИХ АВТОМОБІЛІВ

Новий рівень розкоші, потужності та ефективності для створення унікальних автомобілів Land Rover